BILL FLODIN. "Det finns en stad", olja på pannå, signerad och daterad 1975.

521945. BILL FLODIN. "Det finns en stad", olja på pannå, signerad och daterad 1975.

ca 25,5 x 26,5 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 25,5 x 26,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 973