KARMSTOLAR 7 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

521924. KARMSTOLAR 7 st, gustaviansk stil, 1900-tal.

Mönstrad klädsel.

Skadad klädsel på samtliga. Slitage, märken, fläckar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mönstrad klädsel.

Antal besök: 258