TORSTEN LUDVIG. Tax med räv, olja på duk, signerad samt daterad 1917.

521876. TORSTEN LUDVIG. Tax med räv, olja på duk, signerad samt daterad 1917.

80 x 50 cm.

Skada på duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 50 cm.

Skada på duk.

Antal besök: 2 668