Gomér & Andersson Norrköping
Konst
Måleri
INGRID LÖWENBORG HUITFELDT. Tax, olja på duk, signerad.
521870. INGRID LÖWENBORG HUITFELDT. Tax, olja på duk, signerad.
46 x 38 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 38 cm.
Gomér & Andersson Norrköping
2 825