OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskapsmotiv med vattendrag, olja på duk, kopia efter Jacob Gløersen, singerad Cop ML.

521857. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskapsmotiv med vattendrag, olja på duk, kopia efter Jacob Gløersen, singerad Cop ML.

Ca 54 x 70 cm.

Ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 54 x 70 cm.

Ram med skador.

Antal besök: 528