Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskapsmotiv med vattendrag, olja på duk, kopia efter Jacob Gløersen, singerad Cop ML.
521857. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskapsmotiv med vattendrag, olja på duk, kopia efter Jacob Gløersen, singerad Cop ML.
Ca 54 x 70 cm.
Ram med skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 54 x 70 cm.
Ram med skador.
Auktionshuset Kolonn
440