LEKSAKSTÅG, plåt, Modern toys trademark, Japan, 1900-tal.

521845. LEKSAKSTÅG, plåt, Modern toys trademark, Japan, 1900-tal.

Längd 35 cm.
Bredd 10 cm.
Höjd 14,5 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 35 cm.
Bredd 10 cm.
Höjd 14,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 722