GOLVVAS, glas, sannolikt Frankrike 1800-talets senare hält.

521821. GOLVVAS, glas, sannolikt Frankrike 1800-talets senare hält.

Målad gulddekor av lagerblad och kransar av eklöv samt bårder. Tvådelad. Höjd 96 cm.

Bruksslitage, repor inuti. Gulddekor med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 494