SKÅP, renässansstil, 1900-tal.

521815. SKÅP, renässansstil, 1900-tal.

Längd 136 bredd 53 höjd ca 170 cm.

Slitage, skador, lösa hyllplan, fläckar. Hyllplan slagna samt med spikar i. Lås skadat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 434