RollsRoyce, Lesney, England, längd 6,5 cm.
Vauxhall Cresta 1950, Lesney, längd 6,5 cm.
Jaguar XK140, Lesney, England, längd 6 cm.
Hillman, Lesney, längd 6,5 cm.
D Type Jaguar, Lesney, längd 5,5 cm.
Jaguar 3,4 litre, Lesney, längd 7 cm.
Jaguar 3,4 litre, Lesney, längd 6 cm.
Citroen D.S 19, Lesney, längd 6,5 cm.
Bil, märkt Lesney, längd 6,5 cm.
Austin A95, Westerminster Countryman, England, längd 6,5 cm.
Bil, märkt Japan, längd 5 cm.
Police Car, Wolsley six-eighty, England, längd 6,5 cm.
Bruksskick. Slitage.
Bil, märkt Japan, längd 5 cm.
Bruksskick. Slitage.