PEDER DUKE. Komposition, litografi, signerad samt numrerad 95/200.

521726. PEDER DUKE. Komposition, litografi, signerad samt numrerad 95/200.

52 x 46 cm.

Oramad.

Peder Duke (1938–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 46 cm.

Oramad.

Peder Duke (1938–2003)

Antal besök: 508