PEDER DUKE. Komposition, litografi, signerad samt numrerad 62/200.

521715. PEDER DUKE. Komposition, litografi, signerad samt numrerad 62/200.

30 x 40 cm.

Oramad.

Peder Duke (1938–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 40 cm.

Oramad.

Peder Duke (1938–2003)

Antal besök: 1 600