SPELMARKER, 87 st, pärlemor, 1800-/1900-tal.

521709. SPELMARKER, 87 st, pärlemor, 1800-/1900-tal.

Olika storlekar och modeller. En del med graverad dekor.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 918