Gomér & Andersson Norrköping
Konst
Grafik
BENGT WALLMARK. 'Folk i staden', litografi, signerad samt numrerad 2/275.
521649. BENGT WALLMARK. 'Folk i staden', litografi, signerad samt numrerad 2/275.
22 x 25 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
22 x 25 cm.
Gomér & Andersson Norrköping
279