PETER DAHL. Färglitografi, Epistel ur Bellmanmappen, signerad.

521636. PETER DAHL. Färglitografi, Epistel ur Bellmanmappen, signerad.

43 x 29 cm.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 29 cm.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 433