VETTE, bemålat trä, tidigt 1900-tal.

521600. VETTE, bemålat trä, tidigt 1900-tal.

Längd ca 27 cm.

Bruksslitage, skador, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 27 cm.

Antal besök: 342