SÄNGGAVEL, ek, 1900-tal.

SÄNGGAVEL, ek, 1900-tal.
521588. SÄNGGAVEL, ek, 1900-tal.

Bredd 94 cm
Höjd 81 cm respektive 62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 94 cm
Höjd 81 cm respektive 62 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 459