ca 13,5 x 10 cm, 11 cm hög
ca 13 x 13 cm, 9 cm hög.
Bruksslitage, nagg under botten.
ca 13,5 x 10 cm, 11 cm hög
ca 13 x 13 cm, 9 cm hög.