IVAR MORSING. "De som dra förbi", olja på duk, signerad och daterad 1965.

521512. IVAR MORSING. "De som dra förbi", olja på duk, signerad och daterad 1965.

ca 34 x 60 cm.

Mindre slitage.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 34 x 60 cm.

Mindre slitage.

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besök: 761