ANNIKA SEBARDT. Skulptur, keramik, signerad.

521485. ANNIKA SEBARDT. Skulptur, keramik, signerad.

Höjd ca. 45 cm.

Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 45 cm.

Nagg.

Antal besök: 1 769