PIPOR 3 st, 1800/1900-tal.

PIPOR 3 st, 1800/1900-tal.
52147. PIPOR 3 st, 1800/1900-tal.

Bland annat i sjöskum samt träskuren.
Längsta längd ca 18 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd ca 18 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 712