Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
SKÅL, glas, Mats Jonasson, Målerås, signerad.
521452. SKÅL, glas, Mats Jonasson, Målerås, signerad.
Höjd ca. 16 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 16 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
494