SYMASKIN med gjutjärnsunderrede, 1900-tal.

521389. SYMASKIN med gjutjärnsunderrede, 1900-tal.

Symaskinsbord, längd 90, bredd 46, höjd 78 cm.

Toppskiva med slitage, symaskin ej genomgången då nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 373