URNA, gjutjärn, 1900-tal.

URNA, gjutjärn, 1900-tal.
521382. URNA, gjutjärn, 1900-tal.

Diameter 46, höjd 39 cm.

Smärre slitage samt rost på insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 46, höjd 39 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 568