BORDSBESTICK, 12 delar, rostfritt, "Ranka", Sven-Arne Gillgren, Gense.

52137. BORDSBESTICK, 12 delar, rostfritt, "Ranka", Sven-Arne Gillgren, Gense.

4 gafflar, 4 knivar, 4 skedar.

Bruksslitage. Ask med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Ask med skador.

Antal besök: 839