Fanerad med teak. Överel med hyllplan och tre lådor under ett hyllplan. Underdel med utdragbar avlastningsskiva. Fyra lådor. Ett dörrpar med bakomliggande hyllplan. Längd 124. Bredd 42. Höjd 160 cm.
Slitage. Repor och märken.
Nyckel/nycklar finns.
Slitage. Repor och märken.
Nyckel/nycklar finns.