SKÅL, metall med glasskål, empirestil, 1900-tal.

521341. SKÅL, metall med glasskål, empirestil, 1900-tal.

Längd 45, höjd 29,5 cm.

Smärre slitage, bucklor, gallerkant skev, lagning, tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 45, höjd 29,5 cm.

Antal besök: 580