VITRINSKÅP, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

521283. VITRINSKÅP, Engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Längd 147 cm, djup 37 cm. höjd 195 cm.

Märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märken och slitage.

Antal besök: 560