GOLVLAMPA, mässing och plast, 1960/70-tal.

521238. GOLVLAMPA, mässing och plast, 1960/70-tal.

Höjd 130 cm.

Bruksslitage, smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 130 cm.

Bruksslitage, smutsig.

Antal besök: 305