HANS LINDGREN. De fyra årstiderna. Olja på pannå, 4 st, signerade.

521206. HANS LINDGREN. De fyra årstiderna. Olja på pannå, 4 st, signerade.

15 x 21 cm vardera.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 x 21 cm vardera.

Antal besök: 897