ATENIENNHYLLA, 1900-tal.

ATENIENNHYLLA, 1900-tal.
521187. ATENIENNHYLLA, 1900-tal.

Fanerad med ek. För hörn. Fem hyllplan. Längd 60. Bredd 45. Höjd 131 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 395