BORD, Perstorpsskiva, 1960-tal.

521178. BORD, Perstorpsskiva, 1960-tal.

Höjd 74 cm. Längd 110 cm. Bredd 75 cm.

Bruksslitage, senare målad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, senare målad.

Antal besök: 299