TAKLAMPOR, 2 st, Modell 43639, Louis Poulsen, Danmark.

521091. TAKLAMPOR, 2 st, Modell 43639, Louis Poulsen, Danmark.

Diameter 26 cm.

Nagg på ett av glasen, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 26 cm.

Antal besök: 705