FRUKTSKÅL, glas, Erik Höglund, Boda glasbruk, 1900-talets andra hälft.

521076. FRUKTSKÅL, glas, Erik Höglund, Boda glasbruk, 1900-talets andra hälft.

Höjd 9 cm.
Diameter 17 cm.
Signerad H1003/175.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 cm.
Diameter 17 cm.
Signerad H1003/175.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 553