BRITA AF KLERCKER. Olja på duk, "Stående modell", signerad, 1950-tal.

521031. BRITA AF KLERCKER. Olja på duk, "Stående modell", signerad, 1950-tal.

61 x 41 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 41 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 564