GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, FAT, silver, svenska importstämplar, 1900-tal.

520962. GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, FAT, silver, svenska importstämplar, 1900-tal.

Fatets längd 16,5 cm, skålens höjd 5 cm, kannans höjd ca 6,5 cm, vikt ca 230 g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 369