ARDY STRÜWER. Litografi, numrerad 87/150, signerad Ardy.

520918. ARDY STRÜWER. Litografi, numrerad 87/150, signerad Ardy.

78 x 58 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Gör en kostnadsfri värdering!

78 x 58 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 7 174