PICKNICKVÄSKA, English Ironstone, 1900-tal.

520818. PICKNICKVÄSKA, English Ironstone, 1900-tal.

Med diverse tillbehör.
Märkt English Ironstone Tableware.
Mått på väska:
Längd 56 cm.
Bredd 37 cm.
Höjd 20 cm.

Slitage, smuts, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med diverse tillbehör.
Mått på väska:
Längd 56 cm.
Bredd 37 cm.
Höjd 20 cm.

Antal besök: 709