BANDSKED, allmoge, daterad 1798.

520802. BANDSKED, allmoge, daterad 1798.

Märkt BPD., höjd ca 23,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt BPD., höjd ca 23,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 869