PARTI KERAMIK, Upsala Ekeby, Höganäs och Gefle, 1900-talets första hälft.

520767. PARTI KERAMIK, Upsala Ekeby, Höganäs och Gefle, 1900-talets första hälft.

Största skålens diameter ca 29 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 468