BYRÅ,gustaviansk stil,18/1900-tal.

520759. BYRÅ,gustaviansk stil,18/1900-tal.

Fanerad i björk samt alm.
Längd 100 cm
Bredd 51 cm
Höjd 86 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerad i björk samt alm.
Längd 100 cm
Bredd 51 cm
Höjd 86 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 436