ULF ONSBERG. Komposition, olja på duk, signerad.

520726. ULF ONSBERG. Komposition, olja på duk, signerad.

ca 89 x 89 cm.

Åldersslitage. Något lös i ram.

Ulf Onsberg (1932–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 89 x 89 cm.

Ulf Onsberg (1932–2020)

Antal besök: 667