BORDSLAMPA, Tiffanystil, "Daphne", brons och blyinfattat glas, signerad E. Thomasson.

520706. BORDSLAMPA, Tiffanystil, "Daphne", brons och blyinfattat glas, signerad E. Thomasson.

Höjd 54 cm.

Spricka i ett glas, i övrigt smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54 cm.

Antal besök: 7 152