CG AHREMARK. Olja på duk, signerad och daterad 78.

520563. CG AHREMARK. Olja på duk, signerad och daterad 78.

Jaktflygplan, ca. 45x54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jaktflygplan, ca. 45x54 cm.

Antal besök: 1 477