KAMFERKISTA, på benställning, orientalisk, 1900-tal.

520482. KAMFERKISTA, på benställning, orientalisk, 1900-tal.

Kamferkista med fack samt låda
Dekor i skuret trä
Längd 38, bredd 28, höjd 37 cm.

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i skuret trä

Smärre slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 484