SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
52048. SLAGBORD, 1800-tal.

Längd 51 cm, bredd 100 cm, höjd 76 cm. Två klaffar á 64 cm.

Omfattande skador. Reparerad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
52048. SLAGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 1 437