RÖKBORD, med glasskiva, jugend, 1900-talets första hälft.

520473. RÖKBORD, med glasskiva, jugend, 1900-talets första hälft.

Rökbord, bonad björk, med längd och bredd 69, höjd 65 cm.

Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märken och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 609