KONSOLBORD med stenskiva, nyrokoko, 1800-tal.

52046. KONSOLBORD med stenskiva, nyrokoko, 1800-tal.

Längd 76, bredd 37,5, höjd 82 cm.

Slitage, dekorskador, renoverad och kompletterad, skiva ngt. kortad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 967