MEDALJ, kopia av "Gustav II Adolfs begravningsmedalj från 1634".

520378. MEDALJ, kopia av "Gustav II Adolfs begravningsmedalj från 1634".

Stämplad 5 ounces ,999 silver 1994, diameter 78 mm, vikt 160 gram.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 433