LJUSKRONA, empirestil, 1900-talets första hälft.

52030. LJUSKRONA, empirestil, 1900-talets första hälft.

Total höjd ca 123 cm.

Omfattande slitage och skador. Prismor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 123 cm.

Antal besök: 1 643