CHIFFONJÉ, mahogny, empire.

CHIFFONJÉ, mahogny, empire.
520294. CHIFFONJÉ, mahogny, empire.

längd 105, bredd 45, höjd 140 cm.

Slitage, slagskador samt klaffen har slagit sig.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 463